עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
littaly

בת 30. אוהבת אירוויזיון מ1997. רק מתחילה למצוא כיוון לחיי, אחרי שנים של ריגרסיה שבין השאר הובילה להשמנת יתר. מנובמבר 2017 גרה לבד בדירה שכורה עם הכלבה שלי. טבעונית כבר כמעט 4 שנים.
(בתמונה: אנוכי כילדה אהבה פוזות כאלה, אנוכי כבוגרת, אם שמים לב טוב טוב, היא לא טיפוס שמפריע לו לא להחליף לק בזמן...)
חברים
GermionaJust a Joeשמי הוא גיא
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
נושאים
ארכיון
בלוג אירוויזיון שלי
•  EuroNew

הבלוג שלי לא נחמד

13/01/2018 19:45
littaly
זה ברור לגמרי. הכתיבה שלי לא מושלמת, למרות שיש מי שמציקים לי שכן, אבל היא בפירוש לא. אין לי סיפורים או שירים, לא רואה את עצמי גם מצליחה המשימה הזאת. אין לי פה מדריך טיולים מיפן, או ויאטנם, לאהייי שם בכלל. הבלוג שלי הוא לא מעקב אחרי הריון, וכנראה שגם לא יהיה כזה במקרה שלי (אני בגישת האלהורות, שרק מתחזקת לאחרונה). גם מאוד מצחיק פה ולא יהיה, כי אין חוויות בידוריות מהעולם הזה. אז כשמישהו שעשית לבלוגו מינוי בישרא ונגלה לו האימייל שלך, פונה אלייך במייל לפני כמה ימים ושואל לאן עברת מישרא, ומפה לשם מקבל קישור לפה, וכל מה שאומרזה ״נחמד״ ומאז את לא שומעת ממנו.. ובכן, לא חדשלי ואולי זה גם למה אני מעולם לא הייתי בפעילים והוא כן ואחד המוכרים בישרא. לא יפתיע אם גם לא ידע על הפוסט הזה, כי לא נכנס לכאן יותר מאז. ובלי קשר, בא לי לברוח. מחניק לי מדיי עם שניהם (אצל ההורים). הם בכלל לא מבינים את המשקל של הדברים שהם פולטים, את הסתירות המטופשות של עצמם, עד כמה הם צבועים ומאוסים. נמאס לי כבר מנסיון השליטה הזה שלהם, מהציפיות הריקות והעיוורות שלהם, מהבחינה המדוקדקת רק של מה לא בסדר, החיפוש הזה אחרי תאקלים בילדים שלהם והמחשבה הדבילית שאם יציקו עם זה הם תורמים במשהו. כל רגע איתם רק מושך אותי למטה. נמאס לי מזה כל כך. אבל מה, אני כבולה, אני לא יכולה להיות כפוית טובה כמוהו, ולהתנצק ולהתעלם ממי שאני תלויה בהם. אם אעשה את זה כמו אחי, אז במה בעצם אני שונה ממי שאני מלינה עליו?
edya
Gemini
14/01/2018 19:23
את לא צריכה לכתוב שירים וסיפורים! תכתבי בדרך שלך איך שאת מרגישה לנכון וזה הכי טוב שיש!
את לא צריכה לרצות אחרים בכתיבה שלך, את צריכה לרצות את עצמך!
לפרוק פה מה שעולה על לבך, הרי זו המטרה בסופו של דבר :)
בנוגע להורים.. תני לזמן לעשות את שלו.. תנסי לסבול מעט את ההתנהגות שלהם לפחות עד שלא תהי תלויה בהם ואז את יכולה לעשות מה שעולה על ראשך!
יש גם את האפשרות לדבר איתם פעם אחת ולתמיד ולנסות לפתור את הבעיה הזו...
littaly
18/01/2018 20:38
קשה להתנתק מתלות אם רגילים אליה כל החיים.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: